20 maijs, 2009

Ievadnodarbība Dobelē

Sveicināti!

Papildināts


Video Sveiciens Nr. 1

Nedaudz par to, kas Jūs sagaida 26. maija nodarbībā:

1. vispirms īsi apskatīsim, kādas pārmaiņas izglītībā ir ienesušas jaunās tehnoloģijas un ieskatīsimies, kas varētu notikt tuvākā un tālākā nākotnē.
2. Iepazīstināšu ar dažādiem Interneta rīkiem un servisiem, kas var tikt pielietoti izglītībā un projektu darbā. Lekcijas laikā jūs Interneta vidē katru no apskatītajiem rīkiem vērtēsiet Vērtēt. Vērtēšanas anketa būs šei vai klikšķini uz zemāk redzamās bildes.


3. Apskatīsim sīkāk kādu no rīkiem vai servisiem. (Pēc Jūsu izvēles)
4. Vienosimies par turpmāko sadarbību.

Klāt arī prezentācija


Vēlami priekšdarbi (nav obligāti, bet vēlami)
*reģistrēties google sistēmā Spied šeit

P.S. Informācija tiks papildināta un prezentācija arī būs pieejama tuvākajā laikā. Jautājumus var uzdot komentāros.

4 komentāri:

FS teica...

Grūti piekrist tēzei "Visi māca visus" - tas ir apmēram tāpat kā "visi dara visu", visi audzē sēnes, visi zāģē malku, visi ražo traktorus, visi... un galā baigi daudz brāķa. Kaut ko var mācīt visi, bet nevajag to sajaukt ar skolas funkcijām. Visi māca visus nekādi nevar aizstāt skolu. Skolai jānodrošina iespējami kvalitatīva izglītība - to nu gan nevienā brīdī nedrīkst aimirst. Skola var izmanto dažādas izglītības ieguves, novērtēšanas un saziņas formas - tas gan ir faksts un šīs formas ar jaunajām iespējām strauji paplašinās un mainās. Vēlu veiksmi nodarbībās!

Gatis Šeršņevs teica...

"Visi māca visus" nozīmē, ka katrs zin kaut ko savu un dalās ar zināšanām. Skola šajā izpratnē nav ierobežota laikā un telpā. Te nav runa par šībrīža izglītības sistēmu....

FS teica...

Korektāk tabulas ailīšu galviņās likt "Izglītošanās 1". Šiet vairāk tiek runāts par izglītošanās procesu, nevis skolu..

Gatis Šeršņevs teica...

Varbūt var piekrist, jautājums paliek, kas būs skola?