06 oktobris, 2010

nakotnesskola.lv


Maldoties pa Interneta purvu nejauši uzdūros uz projektu www.nakotnesskola.lv . Ja pareizi nopratu šis resurs ir domāts kā sociālais tīkls izglītotājiem un izglītības ekspertiem. Kaut kādu aktivitāti tur izraisa pagaidām viens autors vārdā Ainārs Sviklis. Iespējams mēģinājums radīt kādu alternatīvu www.skolotājs.lv Pēc manām domām šim resursam ir divas problēmas 1. Trūkst lielās idejas - ko, kā un kāpēc? 2. Trūkst aktīvu dalībnieku. Ja šīs divas lietas notiek, resurs var aiziet uz urrā. Iemet aci resursā arī tu!

5 komentāri:

Frīdis Sarcevičs teica...

Jā, arī es biju šo vietni atradis, bet tā īsti netiku gudrs, kāpēc projekts par nākotnes skolu ir izmantojams tikai reģistrētiem dalībniekiem. Slēgta tipa nākotnes skola?

Gatis Šeršņevs teica...

Reģistrācija manuprāt ir mazākā problēma, tā ir sava veida autorizācija un tas ir normāli

Frīdis Sarcevičs teica...

Autoriem, bet ne parsatiem lasītājiem...

Gatis Šeršņevs teica...

Lasītājiem jau arī nav jāreģistrējas

Ainārs teica...

nebiju pamanījis pretenziju par reģistrēšanos un lasīšanu... Iespējams, ka kādā eksperimentēšanas posmā vietne bija slēgta, bet noteikti ne vairāk par pāris dienām. Ideja noteikti nav slēgta nākotnes skola, lasīt var ikkatrs un tā būs arī turpmāk, taču iesaistīšanās diskusijās, komentēšana u.c. veida interaktivitāte prasa reģistrēšanos.
Bez tam katrs reģistrēts lietotājs var izmantot savas tiesības un noteikt, kāda veida saturam un profila informācijai viņš vēlas liegt pieeju nereģistrētiem lietotājiem.
Aicinu pievienoties!