22 jūnijs, 2011

Par Microsoft virtuālo klasi un mācību gadu kopumā

Ir pagājis vesels mācību gads, kopš Microsoft piedāvās skolotājiem papildināt zināšanas virtuālajā klasē, kuras iespēju robežās tiešsaistē vai ierakstā esmu apmeklējis. Ko par šo visu caru teikt.
  • Pirmkārt paldies kompānijai par iniciatīvu un darbu , ko tā paveikusi. Šobrīd nav citu kompāniju, kas skolotājiem piedāvātu, ko līdzīgu.
  • Šās virtuālā klase paver milzīgas iespējas skolotājiem pilnveidoties. Šis gads ir sākums un projektam ir milzīgs attīstības potenciāls.
Tomēr galvenais, ko esmu sapratis, ka Latvijas skolotājs šodien strādā laikā, kad visas pasaules labākā izglītības pieredze atrodas peles klikšķa attālumā no skolotāja. Radīt sistēmu, kas ir vēsta uz to, kā veicinātu skolotāja piekļuvi visai labākajai pasaules izglītības pieredzei, tas izmantošani ikdienas darbā un galu galā izveidot izglītības sistēmu ar kuru varētu lepoties pasaulē manā skatījumā ir ļoti reāli. Vajadzīgs tikai mērķa uzstādījums, atbildīgais un finnansējums... Arī savu ieguldījumu esmu gatavs sniegt pilnā apmērā. Četrus gadus pētot kā tehnoloģijas izmanto pasaules skolotāji ir skaidrs, ka neizmantoto iespēju ir tik daudz... Un runa jau nav tikai par naudu un tehnoloģijām, runā ir par patiesu velmi kļūt par labākajiem. Priecīgas visiem vasaras brīvdienas!

Nav komentāru: